STUDIO
teatrgaleria

STUDIO teatrgaleria to nowoczesna, interdyscyplinarna instytucja kultury z bogatą tradycją poszukiwań formalnych i przenikania się różnorodnych dziedzin sztuki. Fundamentem STUDIO jest działalność teatralna oraz galeria sztuki, w których programy łączą również muzykę, film, taniec, performans oraz twórczość cyfrową. Teatr powstał w lutym 1972 z inicjatywy Józefa Szajny, a od 1985 roku nosi imię Stanisława Ignacego Witkiewicza. Z inicjatywy dyrektorki artystycznej, Natalii Korczakowskiej nazwa instytucji – aby nawiązać do awangardowych tradycji Centrum Sztuki Studio – została symbolicznie zmieniona na STUDIO teatrgaleria. Organizatorem teatru usytuowanego w Pałacu Kultury i Nauki jest m.st. Warszawa.

www.teatrstudio.pl

13-Untitled-6
Untitled-6_0001_Vector-Smart-Object

Fundacja OFF School

Fundacja zaangażowana w projekty społeczne realizowane dla generacji Z. Specjalizuje się w obszarach kompetencji przyszłości i użyteczności społecznej.
Obserwując jak rzeczywistość wokół nas ciągle przyspiesza, szukają narzędzi, które pozwolą za nią nadążyć lub ją wyprzedzić, dlatego tworzą niestandardowe projekty oddziaływujące na młodzież i ich rodziców.
Obalają stereotypy dotyczące edukacji i tradycyjnego wychowania. Wierzą, że siła tkwi w różnorodności, poczuciu sensu tego, co robimy na co dzień. Do tworzenia oraz realizacji swoich projektów angażują osoby młode, które zdobywają doświadczenia poprzez ich realizację.  Jej twórcy uważają że edukacja przyszłości, jest ciągłym procesem.

www.offschool.edu.pl

Fundacja Można Zwariować

Celem Fundacji Można Zwariować jest tworzenie przestrzeni do otwartego dialogu dotyczącego zdrowia psychicznego. Poprzez swoje działania oswaja ten temat w przestrzeni publicznej i pomaga zwalczać stereotypy, z którymi spotykają się osoby z doświadczeniem kryzysu.
Można zwariować i żyć normalnie.
Niezależnie od tego, kim jesteś.

www.moznazwariowac.pl

8-Untitled-6
2-Untitled-6-1

Firma szkoleniowa Nowe Motywacje

Od ponad 25 lat budują doświadczenie szkoląc pracowników w zakresie kompetencji psychospołecznych. Pracują dla  polskich i międzynarodowych koncernów a także instytucji kultury oraz sektora publicznego. Posiadają doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów rozwojowych z wykorzystaniem zaplecza technologicznego oraz zdalnych form rozwojowych. Doradzają różnym organizacjom w tworzeniu skutecznych programów rozwoju pracowników, których efekty są bardzo szybko widoczne w ich codziennej pracy. 

www.nowemotywacje.pl

lloUntitled-6

KAMPANIĘ SPOŁECZNĄ INICJUJĄ:

tsUntitled-2-1
offUntitled-2
mozUntitled-2
dUntitled-2

Designed by: Kuki Iwanski / iwanski.co

Strona wszystkogra.com wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.

RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w jest: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza z siedzibą w Warszawie (adres: pl. Defilad 1, PKiN / 00-901 Warszawa). https://teatrstudio.pl/pl/rodo/