wwWszystkoGraStudioSticker_01

Dobrostan psychiczny to w dzisiejszych realiach niezwykle ważny składnik budowania pozytywnej atmosfery, która sprzyja pracy.  W ramach kampanii „Wszystko Gra?” stworzyliśmy specjalny program certyfikacyjny dla firm, które kulturę i sztukę traktują jako istotny element życia i chcą poprzez swoje zaangażowanie zwiększać udział ich pracowników w korzystaniu z oferty kulturalnej swojego regionu.

Dobrostan psychiczny to w dzisiejszych realiach niezwykle ważny składnik budowania pozytywnej atmosfery, która sprzyja pracy.  Organizacje dbają o swoich pracowników w różny sposób: wspierając ich rozwój, ulepszając warunki pracy czy aktywizując osoby pracujące do podejmowania aktywności fizycznej. Wychodzimy z przekonania, że zaangażowanie w rozwój pracowników poprzez aktywne uczestnictwo w kulturze i sztuce jest istotnym czynnikiem budującym dobrostan i elementem wyróżniającym pracodawców.  W ramach kampanii „Wszystko Gra?” stworzyliśmy specjalny program certyfikacyjny dla firm, które kulturę i sztukę traktują jako istotny element życia i chcą poprzez swoje zaangażowanie zwiększać udział ich pracowników w korzystaniu z oferty kulturalnej swojego regionu.  Obcowanie z kultura i sztuką poza wpływem na dobrostan psychiczny wzmaga kreatywność i poszerza zdolność krytycznego myślenia - tak ważne we współczesnym świecie. 

Jeśli kultura i sztuka są dla Twojej instytucji ważne przystąp do kampanii „Wszystko Gra?".
Wystarczy, że zadeklarujesz podjęcie poniższych aktywności:

1

• Będziesz aktywnie promować ofertę kulturalną
swojego miasta/regionu wśród osób pracujących poprzez np.:
•Regularne mailingi
• Oferta w intranecie
• Komunikacja ad hoc

2

• Będziesz współpracować z instytucjami
kultury poprzez np.: 
• Wspólne programy dla pracowników 
• Tworzenie ofert specjalnych (cenowych)
• Pokazy specjalne

3

Wspólne projekty (uzgodnione przez wszystkie strony)

4

Weźmiesz udział w promocji kampanii „Wszystko Gra?” wśród swoich pracowników 
• Wyświetlanie animacji video na nośnikach video w firmie / oddziałach
• Szerzenie informacji o kampanii  w swoich mediach społecznościowych
• Będziesz informować o uczestnictwie w kampanii poprzez przesłanie komunikatu do swoich klientów,
partnerów biznesowych

Powyższe działania są sugestiami i propozycjami, zaangażowanie może być różnorodne i dostosowane do możliwości.  

Zapraszamy!


Zgłoś się do nas wypełniając formularz, a prześlemy więcej informacji o kampanii oraz materiały graficzne i promocyjne, a także propozycje postów i treści edukacyjnych. 

 Przystąp do działania w zakresie zadeklarowanych aktywności.

Po upływie pół roku / 3 miesięcy poprosimy Cię o przesłanie do nas informacji potwierdzających realizację działań związanych z aktywnym promowaniem kultury i sztuki, a my przygotujemy dla Ciebie certyfikat, który możesz wydrukować, oprawić i powiesić w widocznym miejscu, który możesz pokazać w swoich mediach społecznościowych, czy wykorzystać w materiałach promujących Twoją instytucję. Znajdziesz się także w opublikowanej przez nas bazie instytucji przyjaznych kulturze i sztuce.

Jeśli kultura i sztuka są dla Twojej instytucji ważne
przystąp do kampanii „Wszystko Gra?"

i dołącz jako firma!

lloUntitled-6

KAMPANIĘ SPOŁECZNĄ INICJUJĄ:

tsUntitled-2-1
offUntitled-2
mozUntitled-2
dUntitled-2

Designed by: Kuki Iwanski / iwanski.co

Strona wszystkogra.com wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.

RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w jest: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza z siedzibą w Warszawie (adres: pl. Defilad 1, PKiN / 00-901 Warszawa). https://teatrstudio.pl/pl/rodo/